Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Żninie

Wykaz telefonów kontaktowych

Numer centrali: (52) 30-32-910

Numer faksu: (52) 30-32-920

Lp

STANOWISKO

IMIĘ I NAZWISKO

Pok.

NR TELEFONU

ADRES E-MAIL

1.

Dyrektor

Łukasz Piotrowski

6

(52) 30-32-910

dyrektor@mops.gminaznin.pl

2.

Główny księgowy

Magdalena Gaczkowska-Książkiewicz

8

789-869-100

m.gaczkowskaksiazkiewicz@mops.gminaznin.pl

SEKRETARIAT

STYPENDIA SZKOLNE

3.

Główny specjalista

Zofia Tylak

7

789-869-087

z.tylak@mops.gminaznin.pl

4.

Pomoc administracyjna

Katarzyna Witkowska

7

789-869-121

k.witkowska@mops.gminaznin.pl

KSIĘGOWOŚĆ

5.

Główny księgowy

Magdalena Gaczkowska-Książkiewicz

8

789-869-100

m.gaczkowskaksiazkiewicz@mops.gminaznin.pl

6.

Główny specjalista

Agnieszka Andrzejewska-Kieca

8

789-869-099

a.andrzejewskakieca@mops.gminaznin.pl

7.

Starszy inspektor

Bogumiła Flicińska

11

789-869-098

b.flicinska@mops.gminaznin.pl

8.

Inspektor

Halina Kujawa

18

789-869-094

h.kujawa@mops.gminaznin.pl

9.

Inspektor

Violetta Kujawa

18

789-869-094

v.kujawa@mops.gminaznin.pl

10.

Inspektor

Joanna Jęziorowska

11

789-869-097

j.jeziorowska@mops.gminaznin.pl

11. Inspektor Maria Nyka 11 789-869-097 m.nyka@mops.gminaznin.pl
12. Podinspektor Anna Zabłocka 11 789-869-097 a.gogola@mops.gminaznin.pl

FUNDUSZ ALIMENTACYJNY

13.

Główny specjalista

Agnieszka Muszyńska

1

789-869-091

a.muszynska@mops.gminaznin.pl

ŚWIADCZENIA RODZINNE I WYCHOWAWCZE

14.

Kierownik Działu Świadczeń Społecznych

Iwona Mroczkowska

1

789-869-090

i.mroczkowska@mops.gminaznin.pl

15.

Główny specjalista

Anita Topolska

3

789-869-095

a.topolska@mops.gminaznin.pl

16.

Inspektor

Marlena Ciemny

2

789-869-092

m.ciemny@mops.gminaznin.pl

17. Inspektor Anna Delekta 3 453-019-005 a.delekta@mops.gminaznin.pl

18.

Inspektor

Agata Tylka

2

789-869-093

a.tylka@mops.gminaznin.pl

19.

Inspektor

Dagmara Duch

5

789-869-096

d.duch@mops.gminaznin.pl

DODATKI MIESZKANIOWE I DODATEK ENERGETYCZNY

20.

Referent

Agnieszka Hutek

4

789-869-124

a.hutek@mops.gminaznin.pl

DZIAŁ POMOCY ŚRODOWISKOWEJ

21.

Kierownik Działu Pomocy Środowiskowej

Jolanta Reiter

17

789-869-103

j.reiter@mops.gminaznin.pl

22.

Główny specjalista pracy socjalnej

Sylwia Kłoniecka

16

789-869-104

s.kloniecka@mops.gminaznin.pl

23.

Główny specjalista  pracy socjalnej

Sylwia Solińska

13

789-869-109

s.solinska@mops.gminaznin.pl

24.

Główny specjalista  pracy socjalnej

Małgorzata Klockowska

13

789-869-110

m.klockowska@mops.gminaznin.pl

25.

Główny specjalista  pracy socjalnej

Aleksandra Rosińska

13

789-869-108

a.rosinska@mops.gminaznin.pl

26.

Główny specjalista  pracy socjalnej

Marta Świtkowska

16

789-869-105

m.switkowska@mops.gminaznin.pl

27.

Specjalista pracy socjalnej

Anna Szpek

12

789-869-106

a.szpek@mops.gminaznin.pl

ASYSTENT RODZINY

28.

Starszy asystent rodziny Paweł Konikowski

15

789-869-111

p.konikowski@mops.gminaznin.pl

29. Asystent rodziny Magdalena Szymańska

15

789-869-114

m.szymanska@mops.gminaznin.pl

30. Asystent rodziny Barbara Wiśniewska

15

789-869-115

b.wisniewska@mops.gminaznin.pl

31. Asystent rodziny Izabela Majdzińska 15 789-869-113 i.majdzinska@mops.gminaznin.pl

ZESPÓŁ DO SPRAW OSÓB STARSZYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH

32.

Główny specjalista pracy socjalnej

Mirosława Brończyk

14

789-869-117

m.bronczyk@mops.gminaznin.pl

33.

Starszy specjalista pracy socjalnej

Beata Rajsner

14

789-869-119

b.rajsner@mops.gminaznin.pl

34.

Starszy specjalista pracy socjalnej

Ewa Michalska

14

789-869-118

e.michalska@mops.gminaznin.pl

35.

Starszy pracownik pracy socjalnej

Iwona Koc

12

789-869-107

i.koc@mops.gminaznin.pl

ZESPÓŁ DO SPRAW PRZECIWDZIAŁANIA PRZEMOCY W RODZINIE - Budynek A

36.

Główny specjalista pracy socjalnej

Renat Malak

4

517-657-325

r.malak@mops.gminaznin.pl

37.

Starszy specjalista pracy socjalnej

Aneta Nowicka-Strenk

4

517-658-898

a.nowickastrenk@mops.gminaznin.pl

38. Starszy pracownik pracy socjalnej Arleta Gaczkowska 4 728-483-960 a.gaczkowska@mops.gminaznin.pl
39. Pracownik socjalny Romana Grajek 4 789-869-120 r.grajek@mops.gminaznin.pl

DZIAŁ USŁUG OPIEKUŃCZYCH; POWIATOWA WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU REHABILITACYJNEGO I URZĄDZEŃ POMOCNICZYCH

40.

Kierownik Działu Usług Opiekuńczych

Małgorzata Kociałkowska

14

789-869-116

m.kocialkowska@mops.gminaznin.pl

41.

Obsługa  wypożyczalni

Wiktor Gzubicki

18

668-470-023

w.gzubicki@mops.gminaznin.pl

DZIAŁ POMOCY RODZINIE Z OŚRODKAMI WSPARCIA

42.

Kierownik Działu Pomocy Rodzinie

Remigiusz Świtkowski

17

607-809-707

r.switkowski@mops.gminaznin.pl

SEKCJA REALIZACJI POMOCY SPOŁECZNEJ

43.

Starszy inspektor

Iwona Mazana

4

789-869-102

i.mazana@mops.gminaznin.pl

44.

Inspektor

Agnieszka Stróżyk

4

789-869-102

a.strozyk@mops.gminaznin.pl

DZIAŁ ADMINISTRACYJNO – POMOCNICZY

45.

Inspektor

Anna Ławniczak

20

789-869-089

a.lawniczak@mops.gminaznin.pl

46. Podinspektor Marika Dąbrowska 7 789-869-101 m.dabrowska@mops.gminaznin.pl

47.

Kierowca

Roman Koczorowski

18

789-869-123

 

DZIENNY DOM „SENIOR+” W ŻNINIE, UL. DWORCOWA 1

48.

Kierownik Działu Usług Opiekuńczych

Małgorzata Kociałkowska

 

789-869-116

m.kociałkowska@mops.gminaznin.pl

49.

Starszy terapeuta

Katarzyna Napierała

 

513-937-982

senior@mops.gminaznin.pl

50.

Terapeuta zajęciowy

Kinga Borkowska

 

51.

Opiekun w ośrodku pomocy społecznej

Gawrońska Joanna

 

USŁUGA TRANSPORTU "DOOR-TO-DOOR"
52. Dyspozytor / Asystent Małgorzata Mendelewska   789-869-088 m.mendelewska@mops.gminaznin.pl
53. Kierowca Dariusz Hutek   789-869-126 d.hutek@mops.gminaznin.pl

Inspektorem Ochrony Danych w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Żninie jest pan Tomasz Henzler, adres e-mail: inspektor@mops.gminaznin.pl

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Łukasz Piotrowski 18-03-2016 10:32:24
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Łukasz Piotrowski 18-03-2016
Ostatnia aktualizacja: Łukasz Gwit 18-06-2024 08:41:07