Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Żninie

Wykaz telefonów kontaktowych

Numer centrali: (52) 30-32-910

Numer faksu: (52) 30-32-920

Lp

STANOWISKO

IMIĘ I NAZWISKO

Pok.

NR TELEFONU

ADRES E-MAIL

1.

Dyrektor

Maria Bursztyńska

6

(52) 30-32-918

m.bursztynska@mops.gminaznin.pl

2.

Główny księgowy

Magdalena Gaczkowska-Książkiewicz

4

(52) 30-32-915

789-869-100

m.gaczkowskaksiazkiewicz@mops.gminaznin.pl

SEKRETARIAT; STYPENDIA SZKOLNE

3.

Główny specjalista

Zofia Tylak

7

(52) 30-32-911

789-869-087

z.tylak@mops.gminaznin.pl

KSIĘGOWOŚĆ

4.

Główny księgowy

Magdalena Gaczkowska-Książkiewicz

4

(52) 30-32-915

789-869-100

m.gaczkowskaksiazkiewicz@mops.gminaznin.pl

5.

Główny specjalista

Agnieszka Andrzejewska-Kieca

4

(52) 30-32-915

789-869-099

a.andrzejewskakieca@mops.gminaznin.pl

6.

Inspektor

Halina Kujawa

4

(52) 30-32-915

789-869-096

h.kujawa@mops.gminaznin.pl

7.

Inspektor

Bogumiła Flicińska

4

(52) 30-32-915

789-869-098

b.flicinska@mops.gminaznin.pl

8.

Inspektor

Joanna Jęziorowska

4

(52) 30-32-915

789-869-097

j.jeziorowska@mops.gminaznin.pl

FUNDUSZ ALIMENTACYJNY

9.

Główny specjalista

Agnieszka Muszyńska

1

(52) 30-32-919

789-869-091

a.muszynska@mops.gminaznin.pl

10.

Inspektor

Marlena Ciemny

2

(52) 30-32-940

789-869-092

m.ciemny@mops.gminaznin.pl

ŚWIADCZENIA RODZINNE I WYCHOWAWCZE

11.

Kierownik Działu Świadczeń Społecznych

Iwona Mroczkowska

1

(52) 30-32-913

789-869-090

i.mroczkowska@mops.gminaznin.pl

12.

Główny specjalista

Anita Topolska

3

(52) 30-32-939

789-869-095

a.topolska@mops.gminaznin.pl

13.

Inspektor

Dagmara Duch

2

(52) 30-32-941

789-869-094

d.duch@mops.gminaznin.pl

14.

Inspektor

Marlena Ciemny

2

(52) 30-32-940

789-869-092

m.ciemny@mops.gminaznin.pl

15.

Podinspektor

Agata Tylka

3

(52) 30-32-914

789-869-093

a.tylka@mops.gminaznin.pl

DODATKI MIESZKANIOWE I DODATEK ENERGETYCZNY

16.

Inspektor

Anna Ławniczak

11

(52) 30-32-943

789-869-089

a.lawniczak@mops.gminaznin.pl

DZIAŁ POMOCY ŚRODOWISKOWEJ

17.

Kierownik Działu Pomocy Środowiskowej

Jolanta Reiter

16

(52) 30-32-929

789-869-103

j.reiter@mops.gminaznin.pl

18.

Główny specjalista pracy socjalnej

Sylwia Kłoniecka

12

(52) 30-32-938

789-869-104

s.kloniecka@mops.gminaznin.pl

19.

Starszy specjalista  pracy socjalnej

Sylwia Solińska

13

(52) 30-32-932

789-869-109

s.solinska@mops.gminaznin.pl

20.

Starszy specjalista  pracy socjalnej

Małgorzata Klockowska

13

(52) 30-32-936

789-869-110

m.klockowska@mops.gminaznin.pl

21.

Starszy specjalista  pracy socjalnej

Aleksandra Rosińska

13

(52) 30-32-937

789-869-108

a.rosinska@mops.gminaznin.pl

22.

Starszy specjalista  pracy socjalnej

Marta Świtkowska

12

(52) 30-32-931

789-869-105

m.switkowska@mops.gminaznin.pl

23.

Specjalista pracy socjalnej

Anna Szpek

12

(52) 30-32-930

789-869-106

a.szpek@mops.gminaznin.pl

24.

Pracownik socjalny

Iwona Koc

13

(52) 30-32-936

789-869-107

i.koc@mops.gminaznin.pl

ASYSTENT RODZINY - Budynek A

25.

Starszy asystent rodziny Paweł Konikowski

3

789-869-111

p.konikowski@mops.gminaznin.pl

26. Asystent rodziny Magdalena Szymańska

3

789-869-114

m.szymanska@mops.gminaznin.pl

27. Asystent rodziny Barbara Wiśniewska

3

789-869-115

b.wisniewska@mops.gminaznin.pl

ZESPÓŁ DO SPRAW OSÓB STARSZYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH

28.

Główny specjalista pracy socjalnej

Mirosława Brończyk

14

(52) 30-32-928

789-869-117

m.bronczyk@mops.gminaznin.pl

29.

Starszy specjalista pracy socjalnej

Beata Rajsner

14

(52) 30-32-927

789-869-119

b.rajsner@mops.gminaznin.pl

30.

Starszy specjalista pracy socjalnej

Ewa Michalska

14

(52) 30-32-917

789-869-118

e.borowska@mops.gminaznin.pl

ZESPÓŁ DO SPRAW PRZECIWDZIAŁANIA PRZEMOCY W RODZINIE - Budynek A

31.

Główny specjalista pracy socjalnej

Renat Malak

4

517-657-325

r.malak@mops.gminaznin.pl

32.

Starszy specjalista pracy socjalnej

Aneta Nowicka-Strenk

4

517-658-898

a.nowickastrenk@mops.gminaznin.pl

33. Pracownik socjalny Arleta Gaczkowska 4 728-483-960 a.gaczkowska@mops.gminaznin.pl
34. Psycholog - każdy poniedziałek miesiąca Marta Żyła 2 789-869-122  

DZIAŁ USŁUG OPIEKUŃCZYCH; POWIATOWA WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU REHABILITACYJNEGO I URZĄDZEŃ POMOCNICZYCH

35.

Kierownik Działu Usług Opiekuńczych

Małgorzata Kociałkowska

14

(52) 30-32-916

789-869-116

m.kocialkowska@mops.gminaznin.pl

36.

Obsługa  wypożyczalni

Wiktor Gzubicki

18

(52) 30-32-925

668-470-023

w.gzubicki@mops.gminaznin.pl

DZIAŁ POMOCY RODZINIE Z OŚRODKAMI WSPARCIA

37.

Kierownik Działu Pomocy Rodzinie

Remigiusz Świtkowski

16

(52) 30-32-926

607-809-707

r.switkowski@mops.gminaznin.pl

SEKCJA REALIZACJI POMOCY SPOŁECZNEJ

38.

Inspektor

Iwona Mazana

11

(52) 30-32-921

789-869-102

i.mazana@mops.gminaznin.pl

39.

Inspektor

Anna Delekta

11

(52) 30-32-921

789-869-102

a.delekta@mops.gminaznin.pl

DZIAŁ ADMINISTRACYJNO – POMOCNICZY

40.

Archiwista

Iwona Andrzejewska

18

(52) 30-32-925

789-869-121

i.andrzejewska@mops.gminaznin.pl

41.

Kierowca

Mariusz Dobrosielski

18

789-869-123

 

SAMODZIELNE STANOWISKO DS. INFORMATYKI, BEZPIECZEŃSTWA DANYCH I MIENIA

42.

Główny specjalista

Łukasz Piotrowski

18

(52) 30-32-912

789-869-112

l.piotrowski@mops.gminaznin.pl

DZIENNY DOM „SENIOR+” W ŻNINIE, UL. DWORCOWA 1

43.

Kierownik Działu Usług Opiekuńczych

Małgorzata Kociałkowska

 

(52) 30-32-916

789-869-116

m.kociałkowska@mops.gminaznin.pl

44.

Instruktor - terapeuta

Katarzyna Napierała

 

513-937-982

senior@mops.gminaznin.pl

45.

Opiekun - animator

Kinga Borkowska

 

USŁUGA TRANSPORTU "DOOR-TO-DOOR"
46. Dyspozytor Małgorzata Mendelewska 7 789-869-088 m.mendelewska@mops.gminaznin.pl
47. Asystent Agnieszka Hutek   789-869-124 a.hutek@mops.gminaznin.pl
48. Kierowca Dariusz Hutek   d.hutek@mops.gminaznin.pl

Inspektorem Ochrony Danych w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Żninie jest pan Tomasz Henzler, adres e-mail: inspektor@mops.gminaznin.pl

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Łukasz Piotrowski 18-03-2016 10:32:24
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Łukasz Piotrowski 18-03-2016
Ostatnia aktualizacja: Łukasz Piotrowski 21-01-2022 13:37:28