Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Żninie

Wykaz telefonów kontaktowych

Numer centrali: (52) 30-32-910

Numer faksu: (52) 30-32-920

Lp.

STANOWISKO

IMIĘ I NAZWISKO

Pok.

NR TELEFONU

ADRES E-MAIL

1.

Dyrektor

Maria Bursztyńska

6

(52) 30-32-918

m.bursztynska@mops.gminaznin.pl

2.

Główny księgowy

Magdalena Gaczkowska - Książkiewicz

4

(52) 30-32-915

m.gaczkowskaksiazkiewicz@mops.gminaznin.pl

SEKRETARIAT I STYPENDIA SZKOLNE

3.

Główny specjalista

Zofia Tylak

7

(52) 30-32-911

z.tylak@mops.gminaznin.pl

KSIĘGOWOŚĆ

4.

Główny księgowy

Magdalena Gaczkowska - Książkiewicz

4

(52) 30-32-915

m.gaczkowskaksiazkiewicz@mops.gminaznin.pl

5.

Główny specjalista

Agnieszka Andrzejewska-Kieca

4

a.andrzejewskakieca@mops.gminaznin.pl

6.

Księgowa

Iwona Andrzejewska

4

i.andrzejewska@mops.gminaznin.pl

7.

Kasjer - Inspektor

Halina Kujawa

5

(52) 30-32-924

h.kujawa@mops.gminaznin.pl

KSIĘGOWOŚĆ - PŁACE

8.

Inspektor

Violetta Kujawa

8

(52) 30-32-923

v.kujawa@mops.gminaznin.pl

9.

Inspektor

Maria Nyka

8

m.nyka@mops.gminaznin.pl

FUNDUSZ ALIMENTACYJNY

10.

Główny specjalista

Agnieszka Muszyńska

1

(52) 30-32-913

a.muszynska@mops.gminaznin.pl

ŚWIADCZENIA RODZINNE I WYCHOWAWCZE

11.

Główny specjalista

Iwona Mroczkowska

1

(52) 30-32-913

i.mroczkowska@mops.gminaznin.pl

12.

Główny specjalista

Anita Topolska

3

(52) 30-32-922

a.topolska@mops.gminaznin.pl

13.

Inspektor

Dagmara Duch

2

(52) 30-32-941

d.duch@mops.gminaznin.pl

14.

Podinspektor

Joanna Jęziorowska

3

(52) 30-32-939

j.jeziorowska@mops.gminaznin.pl

15.

Podinspektor

Bogumiła Flicińsa

3

(52) 30-32-914

b.flicinska@mops.gminaznin.pl

16.

Podinspektor

Barbara Wiśniewska

2

(52) 30-32-942

b.wisniewska@mops.gminaznin.pl

17.

Pomoc administracyjna

Agata Tylka

2

(52) 30-32-940

a.tylka@mops.gminaznin.pl

DODATKI MIESZKANIOWE I DODATEK ENERGETYCZNY

18.

Inspektor

Anna Ławniczak

10

(52) 30-32-943

a.lawniczak@mops.gminaznin.pl

DZIAŁ POMOCY ŚRODOWISKOWEJ

19.

Kierownik Działu Pomocy Środowiskowej

Jadwiga Jeziorna

16

(52) 30-32-929

j.jeziorna@mops.gminaznin.pl

20.

Starszy specjalista pracy socjalnej

Sylwia Solińska

13

(52) 30-32-932

s.solinska@mops.gminaznin.pl

21.

Starszy specjalista pracy socjalnej

Sylwia Kłoniecka

13

(52) 30-32-936

s.kloniecka@mops.gminaznin.pl

22.

Starszy specjalista pracy socjalnej

Małgorzata Klockowska

13

m.klockowska@mops.gminaznin.pl

23.

Starszy specjalista pracy socjalnej

Aleksandra Rosińska

13

(52) 30-32-937

a.rosinska@mops.gminaznin.pl

24.

Starszy specjalista pracy socjalnej

Marta Świtkowska

12

(52) 30-32-931

m.switkowska@mops.gminaznin.pl

25.

Specjalista pracy socjalnej

Anna Szpek

12

(52) 30-32-930

a.szpek@mops.gminaznin.pl

26.

Pracownik socjalny

Iwona Koc

12

(52) 30-32-938

i.koc@mops.gminaznin.pl

27.

Asystenci Rodziny

11

(52) 30-32-944

kontakt@mops.gminaznin.pl

ZESPÓŁ DO SPRAW OSÓB STARSZYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH

28.

Starszy specjalista pracy socjalnej

Ewa Borowska

14

(52) 30-32-916

e.borowska@mops.gminaznin.pl

29.

Starszy specjalista pracy socjalnej

Beata Rajsner

14

(52) 30-32-927

b.rajsner@mops.gminaznin.pl

30.

Starszy specjalista pracy socjalnej

Mirosława Brończyk

14

(52) 30-32-928

m.bronczyk@mops.gminaznin.pl

ZESPÓŁ DO SPRAW PRZECIWDZIAŁANIA PRZEMOCY W RODZINIE

31.

Główny specjalista

Beata Florczak

17

(52) 30-32-946

b.florczak@mops.gminaznin.pl

32.

Starszy specjalista pracy socjalnej

Aneta Nowicka-Strenk

17

(52) 30-32-933

a.nowickastrenk@mops.gminaznin.pl

33.

Starszy specjalista pracy socjalnej

Renata Malak

17

(52) 30-32-945

r.malak@mops.gminaznin.pl

DZIAŁ USŁUG OPIEKUŃCZYCH; POWIATOWA WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU REHABILITACYJNEGO I URZĄDZEŃ POMOCNICZYCH

34.

Kierownik Działu Usług Opiekuńczych

Małgorzata Kociałkowska

14

(52) 30-32-916

m.kocialkowska@mops.gminaznin.pl

35.

Starszy instruktor ds. wypożyczalni

Katarzyna Napierała

18

(52) 30-32-925

k.napierala@mops.gminaznin.pl

DZIAŁ POMOCY RODZINIE Z OŚRODKAMI WSPARCIA

36.

Kierownik Działu Pomocy Rodzinie

Remigiusz Świtkowski

16

(52) 30-32-926

r.switkowski@mops.gminaznin.pl

SEKCJA REALIZACJI POMOCY SPOŁECZNEJ

37.

Inspektor

Iwona Mazana

15

(52) 30-32-921

i.mazana@mops.gminaznin.pl

38.

Pomoc administracyjna

Agnieszka Hutek

15

a.hutek@mops.gminaznin.pl

DZIAŁ ADMINISTRACYJNO - POMOCNICZY

39.

Główny specjalista

Łukasz Piotrowski

18

(52) 30-32-912

l.piotrowski@mops.gminaznin.pl

40.

Inspektor

Agnieszka Stróżyk

18

(52) 30-32-925

a.strozyk@mops.gminaznin.pl

41.

Kierowca

Dariusz Hutek

18

668-470-023

 

42.

Kierowca

Marian Świtała

18

609-152-612

 

 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Łukasz Piotrowski 18-03-2016 10:32:24
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Łukasz Piotrowski 18-03-2016
Ostatnia aktualizacja: Łukasz Piotrowski 22-03-2019 15:01:40