Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Żninie

Wykaz telefonów kontaktowych

Numer centrali: (52) 30-32-910

Numer faksu: (52) 30-32-920

Lp.

STANOWISKO

IMIĘ I NAZWISKO

Pok.

NR TELEFONU

ADRES E-MAIL

1.

Dyrektor

Maria Bursztyńska

6

(52) 30-32-918

m.bursztynska@mops.gminaznin.pl

2.

Główny    księgowy

Magdalena Gaczkowska - Książkiewicz

4

(52) 30-32-915

m.gaczkowskaksiazkiewicz@mops.gminaznin.pl

SEKRETARIAT I STYPENDIA SZKOLNE

3.

Główny specjalista

Zofia Tylak

7

(52) 30-32-911

z.tylak@mops.gminaznin.pl

KSIĘGOWOŚĆ

4.

Główny    księgowy

Magdalena Gaczkowska - Książkiewicz

4

(52) 30-32-915

m.gaczkowskaksiazkiewicz@mops.gminaznin.pl

5.

Główny   specjalista

Agnieszka Andrzejewska-Kieca

4

a.andrzejewskakieca@mops.gminaznin.pl

6.

Inspektor

Halina Kujawa

4

h.kujawa@mops.gminaznin.pl

7.

Podinspektor

Bogumiła Flicińska

4

b.flicinska@mops.gminaznin.pl

8.

Kasjer

Iwona Andrzejewska

5

(52) 30-32-924

i.andrzejewska@mops.gminaznin.pl

KSIĘGOWOŚĆ – PŁACE

9.

Inspektor

Violetta Kujawa

8

(52) 30-32-923

v.kujawa@mops.gminaznin.pl

10.

Inspektor

Maria Nyka

8

m.nyka@mops.gminaznin.pl

FUNDUSZ ALIMENTACYJNY

11.

Główny  specjalista

Agnieszka Muszyńska

1

(52) 30-32-919

a.muszynska@mops.gminaznin.pl

ŚWIADCZENIA RODZINNE I WYCHOWAWCZE

12.

Główny  specjalista

Iwona Mroczkowska

1

(52) 30-32-913

i.mroczkowska@mops.gminaznin.pl

13.

Główny  specjalista

Anita Topolska

3

(52) 30-32-922

a.topolska@mops.gminaznin.pl

14.

Inspektor

Dagmara Duch

2

(52) 30-32-941

d.duch@mops.gminaznin.pl

15.

Inspektor

Joanna Jęziorowska

3

(52) 30-32-939

j.jeziorowska@mops.gminaznin.pl

16.

Inspektor

Marlena Ciemny

2

(52) 30-32-940

m.ciemny@mops.gminaznin.pl

17.

Podinspektor

Barbara Wiśniewska

2

(52) 30-32-942

b.wisniewska@mops.gminaznin.pl

18.

Podinspektor

Agata Tylka

3

(52) 30-32-914

a.tylka@mops.gminaznin.pl

19.

Podinspektor

Anna Delekta

2

(52) 30-32-935

a.delekta@mops.gminaznin.pl

20.

Referent

Katarzyna Janowiak

3

(52) 30-32-914

k.janowiak@mops.gminaznin.pl

DODATKI MIESZKANIOWE I DODATEK ENERGETYCZNY

21.

Inspektor

Anna Ławniczak

11

(52) 30-32-943

a.lawniczak@mops.gminaznin.pl

DZIAŁ POMOCY ŚRODOWISKOWEJ

22.

Kierownik Działu Pomocy Środowiskowej

Jolanta Reiter

16

(52) 30-32-929

j.reiter@mops.gminaznin.pl

23.

Starszy specjalista pracy socjalnej

Sylwia Solińska

13

(52) 30-32-932

s.solinska@mops.gminaznin.pl

24.

Starszy specjalista pracy socjalnej

Sylwia Kłoniecka

12

(52) 30-32-938

s.kloniecka@mops.gminaznin.pl

25.

Starszy specjalista pracy socjalnej

Małgorzata Klockowska

13

(52) 30-32-936

m.klockowska@mops.gminaznin.pl

26.

Starszy specjalista pracy socjalnej

Aleksandra Rosińska

13

(52) 30-32-937

a.rosinska@mops.gminaznin.pl

27.

Starszy specjalista pracy socjalnej

Marta Świtkowska

12

(52) 30-32-931

m.switkowska@mops.gminaznin.pl

28.

Specjalista pracy socjalnej

Anna Szpek

12

(52) 30-32-930

a.szpek@mops.gminaznin.pl

29.

Pracownik socjalny

Iwona Koc

Arleta Gaczkowska

13

(52) 30-32-936

i.koc@mops.gminaznin.pl                   a.gaczkowska@mops.gminaznin.pl

30.

Asystenci Rodziny

15

(52) 30-32-944

kontakt@mops.gminaznin.pl

ZESPÓŁ DO SPRAW OSÓB STARSZYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH

31.

Starszy specjalista pracy socjalnej

Ewa Borowska

14

(52) 30-32-917

e.borowska@mops.gminaznin.pl

32.

Starszy specjalista pracy socjalnej

Beata Rajsner

14

(52) 30-32-927

b.rajsner@mops.gminaznin.pl

33.

Starszy specjalista pracy socjalnej

Mirosława Brończyk

14

(52) 30-32-928

m.bronczyk@mops.gminaznin.pl

ZESPÓŁ DO SPRAW PRZECIWDZIAŁANIA PRZEMOCY W RODZINIE

34.

Główny  specjalista

Beata Florczak

17

(52) 30-32-946

b.florczak@mops.gminaznin.pl

35.

Starszy specjalista pracy socjalnej

Aneta Nowicka-Strenk

17

(52) 30-32-933

a.nowickastrenk@mops.gminaznin.pl

36.

Specjalista pracy socjalnej

Renata Malak

17

(52) 30-32-945

r.malak@mops.gminaznin.pl

DZIAŁ USŁUG OPIEKUŃCZYCH; POWIATOWA WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU REHABILITACYJNEGO I URZĄDZEŃ POMOCNICZYCH

37.

Kierownik Działu Usług Opiekuńczych

Małgorzata Kociałkowska

14

(52) 30-32-916

m.kocialkowska@mops.gminaznin.pl

38.

Obsługa  wypożyczalni

Wiktor Gzubicki

18

(52) 30-32-925

w.gzubicki@mops.gminaznin.pl

DZIAŁ POMOCY RODZINIE Z OŚRODKAMI WSPARCIA

39.

Kierownik Działu Pomocy Rodzinie

Remigiusz Świtkowski

16

(52) 30-32-926

r.switkowski@mops.gminaznin.pl

SEKCJA REALIZACJI POMOCY SPOŁECZNEJ

40.

Inspektor

Iwona Mazana

11

(52) 30-32-921

i.mazana@mops.gminaznin.pl

41.

Pomoc administracyjna

Agnieszka Hutek

11

a.hutek@mops.gminaznin.pl

DZIAŁ ADMINISTRACYJNO – POMOCNICZY

42.

Główny  specjalista

Łukasz Piotrowski

18

(52) 30-32-912

l.piotrowski@mops.gminaznin.pl

43.

Inspektor

Agnieszka Stróżyk

18

(52) 30-32-925

a.strozyk@mops.gminaznin.pl

44.

Kierowca

Dariusz Hutek

18

668-470-023

 

45.

Kierowca

Marian Świtała

18

 

DZIENNY DOM „SENIOR+” W ŻNINIE, UL. DWORCOWA 1

46.

Kierownik Działu Usług Opiekuńczych

Małgorzata Kociałkowska

 

(52) 30-32-916

m.kocialkowska@mops.gminaznin.pl

47.

Instruktor - terapeuta

Katarzyna Napierała

 

513-937-982

senior@mops.gminaznin.pl

48.

Opiekun - animator

Kinga Borkowska

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Łukasz Piotrowski 18-03-2016 10:32:24
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Łukasz Piotrowski 18-03-2016
Ostatnia aktualizacja: Łukasz Piotrowski 19-06-2020 14:13:43